Учење кроз игру и смех

Ученици одељења 4-1, 4-2 и 4-3 су у четвртак 20.септембра у договору са својом наставницом енглеског језика Љиљаном Ћузовић од својих учионица направили мале тржне центре. Подељени у групе где су неки добили улоге продаваца, а други купаца, такмичили су се чија ће тезга бити лепша и маштовитија. У амбијенту пуном смеха, ученици су шетали кроз пекару, књижару, продавницу играчака, посластичарницу, супермаркет. Причало се само на енглеском језику, све се плаћало у фунтама и сви су уживали. Насмејаних лица излазили су из продавнице, не жалећи новац који су потрошили. Расположење је још више поправила награда коју су сви добили. За уложен труд, добро знање енглеског језика, такмичарски дух и изузетну креативнос ученици су награђени петицама.