Општинско такмичење из физике

objavljeno u: Активности | 0

Општинско такмичење из физике одржано
ОШ „Браћа Барух“

23. 02.2019.

Коначни резултати

6. разред

Име и презиме Осн. школа (скратити) ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Награда
1 2 3 4 5 Ук.
Владимир Бранковић Скадарлија Драгана Пиваш 20 20 20 20 20 100 I
Давид Матић Вук Караџић Драган Јовановић 20 18 20 20 15 93 I
Андреј Петровић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 8 20 20 88 II
Марија Михајловић Скадарлија Драгана Пиваш 20 20 20 8 20 88 II
Наташа Мојашевић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 20 20 6 86 II
Лука Црнобрња Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 4 20 84 II
Филип Грујовић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 20 14 10 84 II
Марија Царић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 20 14 10 84 II
Арон Чех М.П.Алас Милица Мирковић 19 20 20 4 20 83 II
Павле Илић М.П.Алас Милица Мирковић 19 20 20 4 20 83 II
Максим Каран Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 20 20 4 20 83 II
Лена Илић М.П.Алас Милица Мирковић 20 20 20 0 20 80 II
Миодраг Ђурић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 20 0 20 80 II
Јелисавета Поповић Браћа Барух Милица Мирковић 20 20 11 10 12 73 III
Филип Денисов Браћа Барух Милица Мирковић 20 14 8 10 20 72 III
Реља Брчин Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 6 4 20 70 III
Стефан Пешкир Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 20 4 3 67 III
Немања Митровић М.П.Алас Милица Мирковић 0 20 20 6 20 66 III
Ана Кутлашић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 5 14 6 65 III
Вук Стаменић Дринка Павловић Ивана Томић 8 20 20 0 17 65 III
Никола Михел Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 0 3 63 P
Балша Митровић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 19 0 14 10 62 P
Мила Урошевић Вук Караџић Драган Јовановић 20 14 19 6 0 59 P
Петар Алексић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 0 2 15 57 P
Миа Милић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 4 8 2 54 P
Вук Димитријевић Браћа Барух Милица Мирковић 20 20 4 10 0 54 P
Ана Марија Зељић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 7 4 0 51 P
Михајло Радојичић Браћа Барух Милица Мирковић 7 20 20 4 0 51 P
Милан Симић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 6 1 3 50 P
Lukas Myeller Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 4 4 0 48
Александар Бранковић Скадарлија Драгана Пиваш 20 20 0 0 8 48
Богдан Чаировић Дринка Павловић Ивана Томић 7 20 20 0 0 47
Андреј Стојковић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 0 4 0 44
Настасја Кнежевић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 0 0 3 43
Михајло Стојновић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 20 0 4 0 43
Лука Пармак Дринка Павловић Ивана Томић 7 20 13 0 0 40
Страхиња Ивановић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 20 20 0 0 40
Дина Пешић М.П.Алас Милица Мирковић 20 14 0 0 3 37
Софија Зороја Дринка Павловић Ивана Томић 7 20 0 2 6 35
Лука Андрејевић Дринка Павловић Ивана Томић 17 14 0 0 0 31
Вања Николић М.П.Алас Милица Мирковић 0 20 0 0 5 25
Владислав Арсов Дринка Павловић Ивана Томић 7 12 0 0 2 21

 

7. разред

Име и презиме Осн. школа (скратити) ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Награда
1 2 3 4 5 Ук.
Стефанија Живановић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 18 18 20 96 I
Соња Стојановић Дринка Павловић Ивана Томић 19 20 10 19 20 88 I
Андреј Лојовић Скадарлија Драгана Пиваш 19 8 20 18 9 74 II
Огњен Пилиповић Браћа Барух Милица Мирковић 19 20 10 7 8 64 II
Јован Татић М.П,Алас Божидар Копања 10 12 15 0 20 57 III
Уна Матић Браћа Барух Милица Мирковић 10 20 8 9 8 55 III
Лав Дешић Дринка Павловић Ивана Томић 10 20 16 8 0 54 III
Петар Крављанац Дринка Павловић Ивана Томић 5 20 20 1 3 49 III
Марија Здјелар Браћа Барух Милица Мирковић 14 8 15 0 10 47 III
Владимир Вулетић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 10 20 9 0 4 43 P
Доротеа Васић Дринка Павловић Ивана Томић 5 20 2 6 0 33
Сара Булатовић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 5 4 20 1 2 32
Нађа Радошевић Вук Караџић Драган Јовановић 5 4 20 0 2 31
Ања Радошевић Вук Караџић Драган Јовановић 5 20 2 0 0 27
Дуња Ћук Вук Караџић Драган Јовановић 0 4 3 0 20 27
Лука Љубиша Аријан Краљ Петар Први Станислав Миловановић 12 4 6 5 0 27
Драгослав Митровић Браћа Барух Милица Мирковић 0 4 17 6 0 27
Нестор Ђерковић Браћа Барух Милица Мирковић 0 20 6 0 0 26
Михајло Савић Скадарлија Драгана Пиваш 5 4 6 1 8 24
Нина Радошевић М.П,Алас Божидар Копања 0 20 4 0 0 24
Марко Ђуровић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 10 4 8 0 0 22
Вељко Тримчевић Вук Караџић Драган Јовановић 0 20 0 0 0 20
Анђела Санковић Браћа Барух Милица Мирковић 10 4 5 0 0 19
Андреј Петровић М.П,Алас Божидар Копања 5 10 0 0 0 15
Јана Лутров Дринка Павловић Ивана Томић 5 6 2 0 0 13
Марко Дуишин М.П,Алас Божидар Копања 0 8 2 1 0 11
Лазар Ковачевић Вук Караџић Драган Јовановић 10 0 0 0 0 10
Марко Милидраговић Вук Караџић Драган Јовановић 0 6 3 0 0 9
Виктор Живанић Скадарлија Драгана Пиваш 5 4 0 0 0 9
Александра Лучић Браћа Барух Милица Мирковић 0 6 3 0 0 9
Лука Ђукић Вук Караџић Драган Јовановић 0 4 3 1 0 8
Страхиња Пленча Браћа Барух Милица Мирковић 0 0 5 0 0 5
Катарина Комарчевић М.П,Алас Божидар Копања 0 4 0 0 0 4

 

8. разред

Име и презиме Осн. школа (скратити) ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Награда
1 2 3 4 5 Ук.
Милица Царевић Браћа Барух Милица Мирковић 20 20 20 20 0 80 I
Софија Здравковић Вук Караџић Драган Јовановић 0 3 16 20 0 39 II
Лазар Маринковић Скадарлија Драгана Пиваш 20 0 0 19 0 39 II
Томислав Тримчевић Вук Караџић Драган Јовановић 0 9 0 0 20 29 III
Андрија Кивић Дринка Павловић Марија Марковић 0 6 3 20 0 29 III
Владимир Лазаревић М.П.Алас Божидар Копања 8 0 0 20 0 28 III
Ања Лазаревић Вук Караџић Драган Јовановић 0 20 0 6 0 26 III
Јана Димитријевић Вук Караџић Драган Јовановић 0 20 0 6 0 26 III
Дарио Стефановић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 6 0 20 0 26 III
Андреј Перезић Дринка Павловић Ивана Томић 0 5 0 19 0 24 III
Маша Стојановић Дринка Павловић Марија Марковић 0 6 2 8 0 16
Лена Царић Вук Караџић Драган Јовановић 2 6 0 1 0 9
Милан Минић Вук Караџић Драган Јовановић 0 6 0 0 0 6
Стеван Тркуља Вук Караџић Драган Јовановић 0 0 0 5 0 5
Иван Стратимировић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 3 0 2 0 5
Стефан Трнинић М.П.Алас Божидар Копања 0 0 0 1 0 1
Милица Тадић Скадарлија Драгана Пиваш 0 0 0 1 0 1
Коста Јовановић М.П.Алас Божидар Копања 0 0 0 0 0 0