Наша луткарска представа на енглеском језику

Наша луткарска представа на енглеском језику

Размишљајући о пројекту на енглеском језику на тему Моја омиљена дивља животиња, ученице одељења 4-2, Марија, Маша, Тијана, Милица и Катарина, дошле су на идеју да припреме праву луткарску представу. Уз подршку наставнице Љиљане Ћузовић, ове дивне, креативне девојчице су своју идеју спровеле у дело. Од сокница, са пуно маште и боја, направиле су фоку, жирафу, лава, поларног медеведа и сову. Припремиле су текст и осмислиле сценографију. Своју причу о дивљим животињама поделиле су са пуно смеха и радости са ученицима другог и трећег разреда. Награђене су великим аплаузом. Било је то предивно дружење које ће сигурно инспирисати и друге ученике да једног дана и они осмисле нешто тако лепо и покажу своје знање енглеског језика.