Израел у нашој школи

У четвртак 14.новембра 2019. године гост наша школе била је Мајан Бен Тура (Maayan Ben Tura). заменица амбасадорке Израела у Србији. Ова предивна млада жена показала се као изузетан водич. Отворила нам је врата своје прелепе земље и увела нас у свет културе и историје народа Израела. Било је прелепо видети наше ученике од 5. до 8. разреда како са великом пажњом и интересовањем уживају у презентацији. Показали су велику жељу да у тих сат времена открију и науче што више о Израелу. Наставнице Александра Марковић и Љиљана Ћузовић биле су веома поносне на своје ученике који су показали висок степен познавања енглеског језика и са лакоћом су одговарали на сва питања која им је наша гошћа поставила. Они који су били најбржи освојили су и награде.

Верујемо да је ово почетак једног лепог пријатељства и да ће оваквих посета и прилика за дружење бити још много.