Такмичење из физике – резултати

objavljeno u: Активности | 0

Резултати Општинског такмичења из физике ученика основних школа

ШЕСТИ РАЗРЕД

Освојено бодова (ненормираних)
Име и презиме посебно
одељење
(ДА / НЕ)
Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Ук. Награда
1 2 3 4 5
Тодор Јанковић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 20 20 100 I
Никола Манојловић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 20 20 100 I
Алексеј Стевановић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 20 20 20 100 I
Марко Кукић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 20 20 20 20 100 I
Урош Николетић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 18 20 20 98 I
Милена Пантић Дринка Павловић Ивана Томић 20 18 20 20 20 98 I
Марко Дробац Вук Караџић Драган Јовановић 19 20 19 18 19 95 I
Јован Кепић Браћа Барух Милица Мирковић 20 20 15 19 20 94 I
Јован Савић М.П.Алас Милица Мирковић 20 20 15 20 18 93 I
Павле Томашевић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 12 20 20 20 20 92 I
Мила Шушић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 14 17 91 I
Анђела Ђурић М.П.Алас Милица Мирковић 20 20 10 20 20 90 I
Сергеј Костић Дринка Павловић Ивана Томић 20 10 19 20 20 89 II
Анастасија Вујановић Скадарлија Драгана Пиваш 20 10 18 20 20 88 II
Лука Ристић Дринка Павловић Ивана Томић 20 10 15 20 20 85 II
Растко Вуковић Скадарлија Драгана Пиваш 20 10 15 20 20 85 II
Петар Јанков Браћа Барух Милица Мирковић 19 20 9 20 17 85 II
Павле Маркуш Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 4 19 20 83 II
Михајло Кукић Браћа Барух Милица Мирковић 20 10 14 20 18 82 II
Јелена Вајнман Краљ Петар Први Станислав Миловановић 17 20 4 20 20 81 II
Јана Вујисић Скадарлија Драгана Пиваш 20 20 0 19 20 79 II
Матеја Павловић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 10 15 17 17 78 II
Никола Пантовић Браћа Барух Милица Мирковић 20 10 8 20 20 78 II
Дуња Матић Браћа Барух Милица Мирковић 20 2 15 20 20 77 III
Андрија Мугоша Дринка Павловић Ивана Томић 20 19 3 17 13 72 III
Ђорђе Цветков Браћа Барух Милица Мирковић 20 10 2 20 20 72 III
Матија Поповић Скадарлија Драгана Пиваш 19 20 0 20 11 70 III
Лаура Ђукић Дринка Павловић Ивана Томић 18 10 0 20 20 68 III
Павле Шановић Чехранов М.П.Алас Милица Мирковић 20 10 3 12 20 65 III
Огњен Пиваш Скадарлија Драгана Пиваш 20 2 4 19 20 65 III
Марко Миливојевић М.П.Алас Милица Мирковић 20 2 0 19 20 61 П
Вид Милошевић Дринка Павловић Ивана Томић 20 2 0 19 20 61 П
Дарија Луција Љубиша Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 2 0 20 19 61 П
Ружица Митровић Браћа Барух Милица Мирковић 20 2 15 20 4 61 П
Ана Васић Браћа Барух Милица Мирковић 2 2 2 20 20 46
Невена Стојановић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 2 0 14 10 45
Марко Мудрић Скадарлија Драгана Пиваш 6 2 3 20 12 43
Сандра Пашић Скадарлија Драгана Пиваш 2 2 0 20 18 42
Андреј Јоксић М.П.Алас Милица Мирковић 20 20 0 0 0 40
Јана Лазаревић М.П.Алас Божидар Копања 0 0 0 20 9 29
Вишеслав Милинковић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 12 0 0 0 0 12
Дина Миладиновић М.П.Алас Божидар Копања 0 0 0 0 0 0

 

СЕДМИ РАЗРЕД

Освојено бодова (ненормираних)
Име и презиме посебно
одељење
(ДА / НЕ)
Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Ук. Награда
1 2 3 4 5
Давид Матић Вук Караџић Драган Јовановић 20 20 20 20 17 97 I
Вања Бошковић М.П,Алас Божидар Копања 20 20 20 17 12 89 I
Максим Каран Краљ Петар Први Станислав Миловановић 15 19 19 17 17 87 II
Душан Апостоловски Вук Караџић Драган Јовановић 10 20 20 12 17 79 III
Лара Мијачић Скадарлија Драгана Пиваш 20 8 13 15,5 20 76,5 III
Lukas Myeller Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 4 20 12 20 76 III
Филип Денисов Браћа Барух Милица Мирковић 20 5 20 19,5 10 74,5 III
Василије Павловић Дринка Павловић Ивана Томић 19 20 20 11,5 3 73,5 III
Петар Настас Милошевић Дринка Павловић Ивана Томић 16 20 20 4 12 72 III
Филип Грујовић Дринка Павловић Ивана Томић 20 10 18 20 0 68 III
Ана Мојсић Браћа Барух Милица Мирковић 19 15 20 0 13 67 III
Ана Кутлашић Дринка Павловић Ивана Томић 20 4 0 20 20 64 П
Лав Димитријевић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 4 8 11 20 62 П
Вук Димитријевић Браћа Барух Милица Мирковић 20 12 20 4 2 58 П
Наташа Мојашевић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 11 20 13 11 0 55 П
Лука Црнобрња Вук Караџић Драган Јовановић 20 1 20 7 2 50
Наум Јокић Браћа Барух Милица Мирковић 20 0 19 0 11 50
Миодраг Ђурић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 0 9 0 49
Павле Илић М.П,Алас Божидар Копања 20 12 5 4 0,5 41,5
Александар Петровић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 19 0 8 4 10 41
Петар Ајанди Краљ Петар Први Станислав Миловановић 11 0 8 9 13 41
Андреј Стојковић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 5 0 11 5 41
Никола Михел Вук Караџић Драган Јовановић 6 6 20 8 0 40
Реља Брчин Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 0 8 10 0 38
Арон Чех М.П,Алас Божидар Копања 20 4 8 4 0 36
Ива Гојков Дринка Павловић Ивана Томић 15 0 8 4 0 27
Михајло Радојичић Браћа Барух Милица Мирковић 16 0 0 0 0 16
Немања Митровић М.П,Алас Божидар Копања 0 4 0 8 1 13
Сека Лопушина Дринка Павловић Ивана Томић 3 0 0 4 0 7
Лена Илић М.П,Алас Божидар Копања 0 0 0 4 0 4
Даница Јовановић М.П,Алас Божидар Копања 0 0 0 4 0 4

 

ОСМИ РАЗРЕД

Освојено бодова (ненормираних)
Име и презиме посебно
одељење
(ДА / НЕ)
Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Ук. Награда
1 2 3 4 5
Марко Марински Вук Караџић Драган Јовановић 20 19,5 20 20 20 99,5 I
Лав Дешић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 20 19 20 99 I
Ања Радошевић Вук Караџић Драган Јовановић 20 19,5 19 20 20 98,5 I
Соња Стојановић Дринка Павловић Ивана Томић 20 18,5 20 20 20 98,5 I
Нађа Радошевић Вук Караџић Драган Јовановић 20 19,5 19 18 20 96,5 I
Стефанија Живановић Дринка Павловић Ивана Томић 20 20 20 10 20 90 I
Михајло Савић Скадарлија Драгана Пиваш 20 19 4 20 20 83 II
Драгослав Митровић Браћа Барух Милица Мирковић 17 7 20 19 20 83 II
Аријан Лука Љубиша Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 10 6 15 20 71 III
Уна Матић Браћа Барух Милица Мирковић 20 7 20 19 4 70 III
Симон Рапаић Вук Караџић Драган Јовановић 20 19 4 20 4 67 III
Владимир Вулетић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 20 7 20 0 20 67 III
Марко Ђуровић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 7 20 20 6 53 П
Доротеа Васић Дринка Павловић Ивана Томић 19 7 6 0 20 52 П
Страхиња Пленча Браћа Барух Милица Мирковић 20 7 20 0 0 47
Вук Јовановић Дринка Павловић Ивана Томић 20 19 0 0 7 46
Невена Исаковић Дринка Павловић Ивана Томић 20 0 1 0 19,5 40,5
Миона Гајић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 0 4 20 16 40
Огњен Пилиповић Браћа Барух Милица Мирковић 0 11 4 5 19,5 39,5
Јана Лутров Дринка Павловић Ивана Томић 0 4 6 10 16 36
Анђела Санковић Браћа Барух Милица Мирковић 20 7 0 5 2 34
Сара Булатовић Краљ Петар Први Станислав Миловановић 0 0 2 10 20 32
Александра Лучић Браћа Барух Милица Мирковић 15 7 2 0 6 30
Марко Милидраговић Вук Караџић Драган Јовановић 0 0 6 0 3 9

 

 

СЕДМИ РАЗРЕД – МАТЕМАТИЧКА ГИМНАЗИЈА

Освојено бодова (ненормираних)
Име и презиме посебно
одељење
(ДА / НЕ)
Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Ук. Награда
1 2 3 4 5
Јанко Поповић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Марија Михајловић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Марко Митић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Софија Чебашек ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Војин Митровић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 19 20 20 99
Марко Трајковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 19 19 20 98
Огњен Јанковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 19 20 98
Михајло Живановић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 16 20 96
Анђелика Михаиловић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 14 20 20 20 94
Лазар Лојаница ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 19 20 17 19 18 93
Урош Костадиновић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 15 18 20 20 93
Вукашин Остојић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 15 17 92
Бојан Јовичић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 11 20 91
Димитрије Марић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 9 20 89
Владимир Бранковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 4 20 84
Никола Минић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 4 20 84
Андреј Петровић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 18 9 17 84
Војислав Андрић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 15 18 20 14 16 83
Јован Михаиловић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 15 18 10 20 83
Алекса Вешковац ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 16 20 20 8 15 79
Лазар Јовић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 19 4 15 78
Мила Михајловић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 11 20 8 18 77
Петар Ивковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 19 10 19 3 16 67
Андреј Ковачевић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 4 20 9 10 63

 

ОСМИ РАЗРЕД – МАТЕМАТИЧКА ГИМНАЗИЈА

Освојено бодова (ненормираних)
Име и презиме посебно
одељење
(ДА / НЕ)
Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Задаци Ук. Награда
1 2 3 4 5
Милица Милошевић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Андреј Момчиловић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Стеван Радивојевић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Тадеј Ристић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Јана Шишовић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Матеја Безаревић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Мила Грубовић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Анђелија Ђукановић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Филип Марковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Сара Остојић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Марко Попадић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 20 100
Лана Дерманов ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 20 99
Душан Николић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 20 99
Мила Миленић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 19 20 99
Никола Самарџић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 20 99
Ирина Тамбурић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 20 99
Иван Митровић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 19 20 98
Лена Перишић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 19 98
Реља Кукић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 19 19 20 98
Селена Токовић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19 20 20 17 96
Лука Ђурић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 14 20 20 20 94
Маја Јованић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 10 20 90
Иван Ристовић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19,5 20 10 20 89,5
Данило Окановић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 7 20 20 20 87
Душан Видојевић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 20 20 20 7 87
Даниел Ђурчилов ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 19 19 18 0 20 76
Ленка Вучковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 20 19,5 20 10 5 74,5
Ружица Стојковић ДА Математичка гимназија Стари Град Вишња Јовановић 0