Резултати на такмичењима у школској 2019/2020. години

objavljeno u: Активности | 0

ОСВОЈЕНА МЕСТА НА ТАКМИЧЕЊИМА
у школској 2019/2020.години (одржаним пре почетка ванредног стања)

MATEMATИKA

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Ксенија Савић 4. 1. место 1. место
Филип Денисов 7. 2. место похвала
Вук Димитријевић 7. 3. место пласман
Уна Матић 8. 3. место пласман

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Марија Здјелар 8. 3. место 3. место пласман
Мила Киски 8. 3. место пласман
Коста Илијин 8. 3. место 3. место пласман

 

СРПСКИ ЈЕЗИК (КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА)

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Хелана Ристовски 8. 2. место пласман
Василија Маџић 8. 2. место пласман

 

ИНФОРМАТИКА – Програмирање

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Јован Кепић 6. 1. место пласман

 

ФИЗИКА

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Јован Кепић 6. I место пласман
Петар Јанков 6. II место пласман
Никола Пантовић 6. II место пласман
Михајло Кукић 6. II место пласман
Дуња Матић 6. III место пласман
Ђорђе Цветков 6. III место
Филип Денисов 7. II место пласман
Ана Мојсић 7. III место
Вук Димитријевић 7. III место
Наум Јокић 7. III место
Драгослав Митровић 8. II место пласман
Уна Матић 8. III место

 

ИСТОРИЈА

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
ИвонаНоваков 6. III место пласман
Доротеа Воркапић 7. III место пласман
Страхиња Пленча 8. II место пласман
Уна Матић 8. III место пласман
Нестор Ђерковић 8. III место пласман
Никола Тасић 8. III место пласман

 

ФИЗИЧКO И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

КОШАРКА

РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
5-6 Дечаци I место пласман
7-8 Дечаци I место пласман
7-8 Девочице II место пласман

 

ОДБОЈКА

РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
7-8 Дечаци I место пласман
7-8 Девојчице III место пласман

 

РУКОМЕТ

РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
7-8 Дечаци I место пласман
7-8 Девојчице I место пласман

 

ПЛИВАЊЕ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ОПШТИНСКО ГРАДСКО РЕПУБЛИЧКО (није одржано)
Милош Митровић 4. 1. место 1. место
Огњен Пилиповић 8. 1. место 1. место
Драгослав Митровић 8. 1. место 1. место
Ружица Митровић 6. 1. место 2. место
Ника Андрић 4. 1. место 3. место
Филип Денисов 7. 1. место 3. место

 

Такмичења у организацији „Пријатељи деце Стари град“

Врло радо ученици уз помоћ својих учитеља и наставника учествују у активностима организованим и реализованим од стране организације Пријатељи деце Стари град и освајају награде и похвале.

I a) Ликовни конкурс на тему „ Да право свако – дете ужива лако “
1. место, Ксенија Леро, 2/3, ОШ „БраћаБарух„
2. место, ТеодораЂорђевић, 4/1, ОШ „БраћаБарух„
1. место, Ивона Новаков, 6/3, ОШ „БраћаБарух„
1. место, Зоја Илијин, 6/2, ОШ „БраћаБарух„
2. место, Вера Јокић, 5/3, ОШ „БраћаБарух„

I б) Литерарни конкурс на исту тему
3. место, Вања Зељић, 4/1, ОШ „БраћаБарух„

II Песнички сусрети
3. место, Марта Биљић, 4/1, ОШ „БраћаБарух „

III Ликовни конкурс на тему “Свети Сава“
1. место, Никола Крстић, 3/1, ОШ „БраћаБарух„
3. место, Марија Мандић,4/3, ОШ „БраћаБарух„
1. место, Анђела Георгијевић, 6/3, ОШ „БраћаБарух„
1. место, Миња Гарић, 8/1, ОШ „БраћаБарух„
3. место, Андреј Марјановић,5/2, ОШ „БраћаБарух„
2. место, Зоја Копривица, 7/1, ОШ „БраћаБарух„