Исказивање интересовања за упис у основну школу

Родитељи/други законски заступници, који су грађани Републике Србије могу електронским путем да искажу интересовање за упис детета у основну школу покретањем ове услуге.

Кликните овде да би користили ову услугу    Упутство за родитеље

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

У вези са дописом о исказивању интересовања за упис у основну школу (број 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године) и Упутством за коришћење апликације за исказивање интересовања за упис у основну школу, у условима ванредног стања када родитељи ученика не треба да долазе у школу, ОШ ,,Браћа Барух“ је одредила лице које родитељи могу контактирати сваког радног дана у периоду од 11 до 13 часова у вези са свим питањима око исказивања интересовања за упис у први разред.

СТОЈКОВИЋ МАРИЈА
СЕКРЕТАР У ОШ БРАЋА БАРУХ“

Имејл адреса: stojkovicsmarija@gmail.com, или преко главног менија „Контакт“ и изаберите „Секретар школе“ са Combo Boxa

Број телефона: 064/64 58 991